woman-detox

Badanie biorezonansowe Salvia

Salvia i Joalis

Czy badanie urządzeniem Salvia jest bolesne?
Ani trochę. Test jest bezbolesny. Klient trzyma elektrodę uziemiającą w jednej ręce, a terapeuta przykłada sondę przy minimalnym nacisku, aby zmierzyć napięcie powierzchniowe na skórze drugiej ręki. Skóra nie jest przebita. Poziom energii elektrycznej w obwodzie jest tak mały, że klient nie może tego poczuć. Jest to mniej niż 1,5 wolta i mniej niż 10 mikroamperów. Wyższe poziomy zakłócałyby dokładność odczytów.

Jak długo trwa test?

Testowanie trwa zwykle około 45 minut. Podczas wizyty terapeuta określa poziom toksyczności za pomocą urządzenia Salvia, a następnie zaleca odpowiednie preparaty Joalis.

Jak powszechne jest testowanie biorezonansowe?

Szacuje się, że 25 000 terapeutów korzysta z badań przesiewowych EAV w Europie. Obecnie 500 aktywnych terapeutów korzysta z testów EAV w połączeniu z preparatami Joalis. Znajdują się one w Polsce, Wielkiej Brytanii, Austrii, Bułgarii, Czechach, Francji, Niemczech, na Węgrzech, w Rumunii i na Słowacji.

Ile testów i zabiegów detoksykacji jest wymaganych?

Liczba zabiegów zależy od stanu zdrowia klienta. Jedna terapia trwa około 4-6 tygodni. Po jego zakończeniu terapeuta ocenia efekt detoksykacji. Większość problemów można rozwiązać przez dwa lub trzy zabiegi. W praktyce wielu klientów regularnie kontaktuje się z doradcą ds. Detoksykacji. Ciało ludzkie jest w stałym kontakcie z toksynami ze środowiska i zależnie od stylu życia, proces odtruwania jest może trwać. Skuteczne odtruwanie często wiąże się z modyfikacją indywidualnej diety i  lub stylu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *