× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Uroda>>Doczepiane włosy – sposób na włosy Twoich marzeń
doczepiane włosy
Uroda

Doczepiane włosy – sposób na włosy Twoich marzeń

Chcesz przedłużyć swoje włosy – to nic trudnego!

Zawsze marzyły Ci się długie i gęste włosy? Chciałaś mieć długi kucyk, ale zawsze miałaś problem z zapuszczeniem swoich  słabych i cienkich włosów? Nic straconego! Teraz masz możliwość noszenia długich i pięknych włosów bez konieczności długiego czekania i żmudnego zapuszczania. Możesz mieć je w szybki i łatwy sposób bez wychodzenia z domu.

Rodzaje przedłużania włosów

1. Kucyki – wykonane z zastosowaniem włosów syntetycznych z włókna Heat Resistant Fiber w różnych kolorach z różnymi rodzajami ich zapinania – np. kucyk z małym grzebieniem-wsuwką, z klipsem lub oplatany.

2. Włosy syntetyczne Clip In – w ofercie znajdują się włosy o różnych długościach i kolorach (np. czarne, blond, ciemny brąz). Za pomocą innowacyjnej i bezinwazyjnej metody możesz cieszyć się wymarzonymi włosami w kilka minut – do każdego pasma przyczepione są spineczki z zatrzaskiem i silikonowym paseczkiem. Dzięki temu masz gwarancję, że włosy nie zsuną się. 

3. Włosy Flip In od Cameron Hair – to włosy w 100% naturalne. Szeroka gama odcieni włosów sprawia, że każda kobieta znajdzie włosy odpowiednie dla siebie i w kilka minut odmieni swój wgląd. Włosy umieszczone są na taśmie, wyposażone w niewidoczną gumkę-żyłkę oraz spinki Clip In. Metoda Flip In sprawdzi się dla kobiet, które mają cienkie i słabe włosy, ponieważ ich nie obciąża.

4. Koki – wykonane zarówno z włosów naturalnych oraz syntetycznych w różnych odcieniach. 

Jak pielęgnować włosy syntetyczne?

Wystarczy pamiętać o kilku zasadach, aby doczepione włosy służyły Nam jak najdłużej –  przed myciem musimy je ściągnąć i wyczesać, myjemy je pojedynczo tylko, gdy jest to konieczne w letniej wodzie z szamponem i nie trzemy włosów. Następnie delikatnie rozczesujemy i czekamy aż wyschną. Do czesania włosów przedłużanych najlepiej wyposażyć się w szczotkę, która jest do tego odpowiednio przystosowana. Do przechowywania włosów świetnie sprawdzą się specjalne torby. Unikaj wpływania w słonej wodzie, bo mogą się poplątać. 

Zalety naszych włosów doczepianych

1. Włosy syntetyczne z włókna Heat Resistant Fiber – odporne na wysoką temperaturę do 180oC, włosy mają naturalny wygląd, ponieważ nie świecą się i można je układać przy pomocy prostownicy lub lokówki. 

2. Włosy naturalne – są to w 100% włosy ludzkie (posiadają ekspertyzę, która to potwierdza), nie wypadają z taśm (dodatkowo otrzymujesz 14-dniową gwarancję – w przypadku, gdy włosy będą nadmiernie wypadać, masz możliwość zwrotu lub wymiany na nowe). Można je układać i prostować, obcinać oraz farbować farbami bez dodatku amoniaku. Włosy naturalne odznaczają się długą żywotnością – powinny posłużyć minimum rok (oczywiście jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać).

Największą zaletą zarówno włosów syntetycznych i naturalnych jest to, że w kilka chwil możesz mieć włosy, o których zawsze marzyłaś.