× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Informacje i porady>>Fartuchy kosmetyczne – jaki model warto kupić?
kosmetyczka
Informacje i porady

Fartuchy kosmetyczne – jaki model warto kupić?

Podstawą każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego jest odpowiednie wyposażenie oraz najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, zarówno w stosunku do kosmetologów w nim pracujących, jak i przybyłych klientów. W tym celu każdy pracownik salonu kosmetycznego powinien zostać wyposażony w fartuszki kosmetyczne, które będą potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do wykonywanej przez siebie działalności i szacunku do klienta korzystającego z naszych usług. Przyjrzyjmy się im z bliska. Zaczynamy! 

Fartuszek kosmetyczny – krótka charakterystyka

Fartuszek kosmetyczny zapinany jest na praktyczne, trwałe napy. Posiada dwie funkcjonalne kieszonki, w których można mieć najpotrzebniejsze przedmioty nawet w trakcie wykonywania zabiegu kosmetycznego. Do wyboru klienta pozostaje długość rękawa fartucha: krótka, 3/4 bądź długa. Długość całkowita fartucha to 93-103 cm i jest zależna od wybranego rozmiaru. Rozmiarówka fartuchów jest bardzo szeroka, od numeru 34 aż do rozmiaru 52. Tak szeroki przekrój pozwoli na dopasowanie ubioru do wielu rodzajów figury kobiety. Najpopularniejsze modele fartuchów występują w kolorze białym bądź czarnym z kolorowymi obszyciami przy kieszeniach, rękawach oraz suwaku. Dostępne są także warianty fartuszków kosmetycznych w kolorze zieleni, różu, czerwieni, fioletu i inne. Wszystko po to, by idealnie dopasować produkt do wystroju salonu i gustu pracownika.

Perfekcyjny design 

Damskie fartuchy kosmetyczne to przepiękne ubrania do pracy, które prócz doskonałej prezencji, gwarantują także komfort podczas wykonywanej pracy. Dostępna różnorodność kolorów oraz krojów fartuszków kosmetycznych powoduje, że każda Pani odnajdzie model idealnie wpasowujący się w jej indywidualne preferencje i oczekiwania. Ubiór do pracy nie musi być nudny, a prócz funkcjonalności może stanowić ozdobę salonu kosmetycznego. 

Jakość ma znacznie 

Oprócz tego, że fartuch kosmetyczny powinien doskonale się  prezentować, to ponadto powinien być wykonany z najwyższej klasy materiałów, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Firma Anion oferuje produkty wykonane z trwałych materiałów umożliwiających pełny, swobodny zakres ruchów. Elanobawełna to oddychający i przewiewny materiał, który może być prany w wysokich temperaturach. Dzięki temu wszelkie bakterię i inne drobnoustroje osadzone na fartuch są niwelowane, a higiena naszego salonu zachowana jest na najwyższym poziomie. 

Warto postawić na model fartuszka kosmetycznego, który sprosta wymaganiom pracowników oraz dopasuje się do aranżacji salonu kosmetycznego.