× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Informacje i porady>>5 posiłków w ciągu dnia z dietą pudełkową
dieta pudełkowa
Informacje i porady

5 posiłków w ciągu dnia z dietą pudełkową

Masz możliwość spotkania się z opcją biurową (pierwszy, drugi i lunch), a także opcję dostawy posiłków przez 5 dni w tygodniu (bez weekendów, lub z możliwością wyboru dowolnych 5 dni). Nazwa diety pudełkowej pochodzi od poręcznych lunch boxów, w których serwowane są posiłki. Dostępnych jest wiele opcji dietetycznych, w tym: Dostępnych jest wiele opcji dietetycznych, w tym bez glutenu & laktozy dla osób z celiakią lub chorujących na cukrzycę. Dieta pudełkowa jest świetną opcją dla osób zapracowanych, które nie mają czasu lub ochoty na gotowanie zdrowych i urozmaiconych posiłków.

Dieta pudełkowa jest bardzo popularna w Polsce, szczególnie wśród celebrytów. Jednak nie jest ona przeznaczona tylko dla celebrytów. Dieta pudełkowa staje się coraz bardziej popularna, mimo że nie należy do najtańszych. Koszt codziennego zestawu diety pudełkowej zależy od jej rodzaju i kaloryczności. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią gotować, a chcą jeść zdrowo i smacznie. Niestety, w restauracji nie jest to możliwe. Łatwo jest połączyć catering dietetyczny z treningiem. Ma się więcej czasu, więc łatwiej jest wytrwać w regularnych ćwiczeniach. Jedzenie pudełkowe jest często preferowane przez sportowców i osoby, które ciężko trenują.

Dieta pudełkowa – wyśmienity posiłek przygotowany z najlepszych składników

Specjaliści pomogą Ci stworzyć zdrową dietę, pyszne posiłki oraz różnorodne menu, które zachwyci nawet najbardziej prestiżowe restauracje. Każdego, kto zdecyduje się na odchudzanie, zachęci wysoka jakość usług i pyszne jedzenie. Nie musisz spędzać dużo czasu w kuchni na gotowaniu czy zmywaniu naczyń. Codziennie możesz otrzymać 5 posiłków w 5 pudełkach dostarczanych do Twojego domu w Polsce. Nie musisz nawet chodzić do sklepu spożywczego czy warzywnego. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na spacer, książkę lub trening. Większość usług jest dostępna online i obejmuje cały obszar głównego miasta lub okolicznych miejscowości. Zamówienia można również składać telefonicznie lub mailowo. Będziesz musiał tylko wybrać rodzaj diety i liczbę kalorii posiłków, a także datę dostawy. Łatwo jest określić swój wiek, wagę i poziom aktywności fizycznej. Przy zakupie diety, niektóre firmy cateringowe oferują konsultację dietetyczną. Usługa ta jest jak najbardziej opłacalna. Catering dietetyczny to świetny sposób na zdrowe produkty i smaczne jedzenie. Ważne jest, aby prawidłowo liczyć kalorie.

Wytrwałość i konsekwencja są kluczem do sukcesu

Sukces jest gwarantowany, jeśli jesz tylko potrawy przygotowane przez firmę cateringową. Rezultaty będą widoczne, jeśli dieta i jej kaloryczność będą starannie dobrane. Dieta cateringowa jest smaczna i oszczędza czas. Zachęca również do zdrowych nawyków żywieniowych, takich jak 5 posiłków dziennie o stałych porach. Można ją dostosować do swoich upodobań. Będzie to dieta smaczna, o zbilansowanej ilości kalorii. Będzie to ciekawa dieta, ponieważ poznasz nowe produkty, które nie wiesz jak możesz wykorzystać w kuchni.

Dowiedz się również: Co jeść, żeby schudnąć?

Catering dietetyczny – warto spróbować

Jednak są też pewne negatywne aspekty tej diety. Trudno będzie znaleźć odpowiedni produkt dla siebie, jeśli nie lubisz lub nie jesz wielu różnych produktów. Nie ma możliwości wymiany na dania, które danego dnia nie przypadły Ci do gustu. Wiele firm cateringowych oferuje zestawy próbne po obniżonej cenie. Obejmują one zazwyczaj pięć posiłków na jeden dzień. Pozwala to na określenie, czy dana dieta lub restauracja dietetyczna jest dla Ciebie odpowiednia.

Nie warto oszczędzać na diecie

Cena diety pudełkowej zależy przede wszystkim od tego, na jak długi okres zamawiamy usługę. Może to być zarówno kilka dni, jak i cały miesiąc. Ceny dobrych cateringów dietetycznych wahają się od 60 do 90 zł za dzień. Jeśli wybieramy miesięczną dostawę, będzie to kwota około 1600-1800 zł. Cennik zależy od wielu czynników: kaloryczności diety (im więcej kalorii, tym wyższy koszt), liczby posiłków (np. dieta typu „office”, składająca się z trzech posiłków, będzie tańsza niż całodzienna), jakości produktów (cena diety składającej się z wysokiej jakości produktów, pochodzących od wyselekcjonowanych dostawców, będzie odpowiednio wyższa) i rodzaju (specjalne diety, które wymagają użycia drogich zamienników, np. smaczna dieta wegańska czy bezglutenowa, mogą być droższe).

Na diecie pudełkowej zdecydowanie nie warto oszczędzać. Wyższy koszt to zazwyczaj smaczna dieta, lepsza jakość produktów, a co za tym idzie, zdrowsze odżywianie. I chociaż na pierwszy rzut oka catering dietetyczny wydaję się drogi, w rzeczywistości koszty z nim związane mogą okazać się niewiele wyższe, niż wydatki poniesione na jedzenie w domu i poza nim. Dodatkowo korzystanie z diety pudełkowej przynosi wiele korzyści dla zdrowia, pozwala zmieniać nasze nawyki żywieniowe na lepsze i wspiera aktywny tryb życia.

W początkach rozwoju rynku usług cateringu dietetycznego w Polsce jego głównymi odbiorcami były osoby się odchudzające. Obecnie z cateringu pudełkowego korzystają nie tylko ludzie zmagający się z nadmiarem kilogramów, ale bardzo często ludzie nastawieni na zdrowy tryb życia, uprawiający różne sporty, zmagający się z nietolerancją wielu produktów, czy też chorobami, wymagającymi stosowania odpowiednio dobranych produktów.

Jeśli poszukujecie dobrego rozwiązania dla siebie, warto spróbować diety pudełkowej. Nie macie nic do stracenia, a na pewno zyskacie piękną sylwetkę, dobre samopoczucie i pewność, że Wasza dieta będzie zdrowa i smaczna. Pozwólcie, by Wasza dieta odchudzająca wyglądała jak domowa restauracja z pysznymi daniami serwowanymi na najwyższym poziomie.