× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Uroda>>Depilacja laserowa. Efekt WOW
depilacja laserowa
Uroda

Depilacja laserowa. Efekt WOW

Zabiegi typu zabiegi kosmetyczne Wrocław (na przykład fotoodmładzanie) to w dzisiejszych nie tylko zwykłe zabiegi pielęgnacyjne ale styl życia. Depilacja laserowa Wrocław jest wręcz rytuałem, gdzie w atmosferze luksusu poświęcamy czas sobie, tylko sobie. Świętujemy to uzdrawianie własnego ciała, a tym samym uzdrawianie duszy. Poddajemy się ultranowoczesnej technologii laserowej, za pomocą której możemy nie tylko usunąć niechciane włosy ale też pozbyć się rumienia i zmarszczek. Pozostawiając jędrne, gładkie, szczęśliwe ciało. I wypoczętą, zrelaksowaną duszę.

WOW – depilacja laserowa

Salon kosmetyczny depilacja laserowa Wroclaw to miejsce w którym cudownym atrybutem jest laser. Nowoczesna technologia laserowa usuwa zbędne owłosienie w sposób szybki i łatwy. Zabieg polega na użyciu energii emitowanej przez laser diodowy, którą to energię pochłania melatonina zawarta we włosie. Włos, przy zastosowaniu przepalającej go selektywnej fototermolizy podgrzewa się do 17 stopni i jest bezboleśnie usuwany z ciała. Pozostawiając skórę gładką, czystą, delikatną, higieniczną i niepodrażnioną. Zabieg trwa maksymalnie 60 minut, a jego cena zaczyna się od 179 zł. To prawdziwy efekt WOW, który utrzymuje się do 7 lat! Doświadczeni specjaliści usuwają zresztą nie tylko włosy z nóg, pach ale również z miejsc bikini oraz twarzy.

Fotoodmładzanie – co jeszcze potrafi laser?

Zabiegi kosmetyczne to nie tylko depilacja. Laserowe zabiegi również…

  • fotoodmładzają – fotoodmładzanie skóry za pomocą lasera polega na podgrzaniu jej górnych warstw i usunięciu niedoskonałości. Skóra pozostaje zdrowa, świeża i gładka.
  • usuwają przebarwienia – ciemne plamy na skórze nieestetycznie postarzają, ale tutaj także supernowoczesny laser znajduje zastosowanie. Emitując światło, pochłaniane przez melatoninę i przekształcając energię świetlną w cieplną.
  • zamykają naczynia krwionośne – nowoczesny laser diodowy podgrzewa krew w rozszerzonym naczyniu, a obkurczone ściany zamykają naczynka na trwałe. Zabieg ten cieszy się dużym powodzeniem wśród pań, którym tzw. pajączki spędzają sen z powiek.

Depilacja laserowa a koronawirus

Być może zastanawiasz się, czy pandemia koronawirusa uniemożliwi Ci zabieg depilacji laserowej albo fotoodmładzania. Spokojnie, salon kosmetyczny we Wrocławiu bardzo restrykcyjnie przestrzega reguł bezpieczeństwa związanego w ryzykiem COVID-19. Także jeśli tylko dobrze się czujesz i nie przebywasz na kwarantannie to śmiało możesz skorzystać z lasera.

Wszystkie elementy wyposażenia salonu, z którymi stykają się pacjenci (laser, łóżko, klamki, biurko, komputer, terminal płatniczy, telefony, długopisy) dokładnie są dezynfekowane. Klienci zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu proszeni są o płatność za pomocą kartą. Mimo że specjaliści widzą małe szanse w przenoszeniu wirusa poprzez pieniądze papierowe, jednak warto jak najbardziej zminimalizować ryzyko zarażenia. Do tego oczywiście maseczki, fartuchy ochronne, środki dezynfekcyjne i myjące, a także dwumetrowy odstęp pomiędzy klientami.