× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Uroda>>Zalety zabiegu depilacji za pomocą lasera
depilacja laserem
Uroda

Zalety zabiegu depilacji za pomocą lasera

Depilacja laserowa jest skutecznym zabiegiem, który ma na celu usunąć owłosienie. Cieszy się coraz większym uznaniem na rynku z tego względu, że efekty są szybko widoczne, a sam proces cechuje się bezpieczeństwem. Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej? Czym cechuje się ten zabieg?

Skuteczna depilacja laserowa

Depilacja laserowa w Gliwicach oznacza zabieg skuteczny i bezpieczny. Dzięki niemu usuniemy zbędne owłosienie z okolic twarzy i ciała. Ponadto, na uznanie zasługuje fakt, że depilacja jest komfortowa i bezbolesna, co z kolei wpływa na zredukowanie owłosienia nawet we wrażliwych częściach ciała. W efekcie otrzymujemy gładką skórę bez podrażnień i rosnących włosków. 

Laser bazuje na trzech skutecznych długościach fali w jednym urządzeniu. Aspekt ten wiąże się z optymalnymi efektami depilacji, bez względu na kolor włosów i rodzaj skóry.  

Zalety depilacji laserowej

Okazuje się, że laserowe usuwanie owłosienia na ciele cieszy się ogromnym uznaniem na rynku. Podczas wykonywania zabiegu oddziałuje się wybiórczo na mieszki włosowe, dlatego tkanka nie ulega uszkodzeniom i podrażnieniom. Zastosowana technologia daje nam komfort za pomocą ciągłego chłodzenia głowicy i pracy w ciągłym ruchu. Co ciekawe, z zabiegu skorzystamy przez cały rok, nawet na opalonej skórze. 

Jeśli zależy nam na uzyskaniu jak najlepszych efektów depilacji laserowej, warto wykonać serię od 6 do 8 zabiegów w odpowiednim odstępie czasowym (od 4 do 6 tygodni). Wiąże się to z cyklem życia włosa i jego fazami. Laser ma za zadanie zniszczyć cebulki włosa wtedy, gdy są w fazie wzrostu. Specjalista w Gliwicach jest w stanie usunąć od 15 do 25% włosów z danego obszaru na ciele. Pamiętajmy o tym, że ilość zabiegów jest kwestią indywidualną i zależy od ilości owłosienia. 

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

Z zabiegu skorzysta każdy, kto chce pozbyć się nadmiernego owłosienia i wrastających włosów. Wiele osób boryka się z podrażnieniami po klasycznych metodach depilacji, a dzięki specjalistycznej pomocy można zapomnieć o tym problemie. Korzyści związane z depilacją laserową są następujące:

  • szybko zauważalne efekty,
  • bezbolesny i bezpieczny zabieg,
  • wysoka efektywność i skuteczność,
  • krótki czas trwania depilacji.

Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania, jakie daje laserowy zabieg. Gładka skóra wolna od włosów i podrażnień to marzenie każdej kobiety. Dzięki medycynie estetycznej z powodzeniem zrealizujemy ten plan i przez cały rok będziemy cieszyć się piękną skórą.