× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Uroda>>Popularne zabiegi medycyny estetycznej
medycyna estetyczna
Uroda

Popularne zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna jest prawdziwym dobrodziejstwem, które nie tylko pomaga pozbyć się niewielkich defektów twarzy i ciała, ale również w wielu przypadkach, pomaga ona zatrzymać upływ czasu, który odciska na naszej skórze ogromne piętno. Jakie są więc najpopularniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, z których warto skorzystać?

Depilacja laserowa- sposób na niechciane owłosienie

Depilacja laserowa jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest to zabieg polecany zarówno kobietom, ale także i mężczyzna, które chcą się skutecznie pozbyć owłosienia z widocznych miejsc i cieszyć się przez długi czas gładką skórą, bez podrażnień. Zabieg ten w zasadzie jest bezbolesny i przeprowadza się go z wykorzystaniem specjalistycznego lasera. Stosuje się go na obszarach, które zostały wyznaczone jeszcze podczas przygotowania do zabiegu. Przed działaniem laseru chroni się również wszelkie znamiona, gdyż zbyt duża ilość barwnika w nich zawarta, mogłaby doprowadzić do poparzenia. Zwykle czas trwania depilacji laserowej wynosi od 15 minut, aż do godziny. Efektem zabiegu jest gładka skóra, która pozostanie w takim stanie przez długi czas.

Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia, czyli nagromadzenie się zbyt dużej ilości pigmentu pod skórą, mogą być prawdziwą zmorę i kompleksem. Najczęściej pojawiają się one w wyniku ekspozycji skóry na zbyt intensywne promieniowanie słoneczne. Niestety, zmiany te dość nieestetycznie prezentują się na skórze i znacznie wpływają na obniżenie się pewności siebie. Usuwanie przebarwień przy pomocy lasera jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trwałe usunięcie ich z powierzchni skóry. Oczywiście przed przeprowadzeniem zabiegu przeprowadzany jest wywiad medyczny, w którym należy upewnić się, że do usunięcia przebarwień nie istnieją żadne przeciwwskazania.

Zabieg modelowania sylwetki

Szczupła i zgrabna sylwetka, bez tak zwanej pomarańczowej skórki jest marzeniem wielu kobiet, a co ciekawe również i mężczyzn, gdyż panowie również zmagają się z problemem cellulitu. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z zabiegu modelowania sylwetki. Wykonuje się w jego zakresie masaż specjalnymi rolkami, które są wykorzystywane również w endermologii. Dzięki temu skutecznie można pozbyć się nie tylko pomarańczowej skórki, ale również wyszczuplić problematyczne miejsca jak np. wewnętrzną stronę ud. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, a także nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Jego przeprowadzenie wraz z konsultacją może trwać około 1,5 godziny.

Wszystkie opisane zabiegi dostępne są w ofercie na stronie https://naturallook.com.pl/.