× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Informacje i porady>>Najlepsza butelka z filtrem? Postaw na polską markę!
butelka z filtrem
Informacje i porady

Najlepsza butelka z filtrem? Postaw na polską markę!

Szukasz rozwiązania, które sprawdzi się w każdych warunkach? Sięgnij po butelkę wielokrotnego użytku i każdego dnia odkrywaj „płynące” z niej możliwości!

Butelka filtrująca to lekkie, poręczne i niezwykle trwałe rozwiązanie, które zapewni ci pyszną filtrowaną wodę kranową, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prowadzącą aktywny tryb życia, czy raczej jesteś domatorem, butelka z filtrem z pewnością jest rozwiązaniem dla ciebie. Warto wiedzieć, że każda butelka wielokrotnego użytku jest wyposażona w wymienny filtr węglowy, który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, lekko podnosi jej pH, a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Jednak butelka z filtrem to nie tylko najwyższa jakość i skuteczność, ale również ciekawy design, dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który pomoże ci wyrobić nowy pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Butelka wielokrotnego użytku – co zyskasz, sięgając po to niezwykłe rozwiązanie?

– zatroszczysz się o środowisko (ograniczysz, a z czasem może nawet wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)
– odciążysz swój domowy budżet (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze)
– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Najlepsza butelka z filtrem – czyli po który model warto sięgnąć?

Chcesz postawić na to wyjątkowe rozwiązanie? Poznaj butelkę filtrująca Soft od polskiej marki Dafi, która jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Poniżej znajdziesz szczegóły!

– posiada sportowy korek, który zapewnia szczelność podczas aktywności
– posiada wymienny filtr węglowy
– jeden filtr zastępuje nawet 300 półlitrowych butelek jednorazowych
– jest wielokrotnego użytku
– jest bezpieczna dla zdrowia (wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego Bisfenolu A)
– posiada wygodny uchwyt, który ułatwi ci przenoszenie butelki z filtrem
– jest dostępna w trzech wygodnych pojemnościach (0,3 l, 0,5 l, 0,7 l)
– jest dostępna w ośmiu kolorach (pomarańczowy, flamingowy, makowy, limonkowy, miętowy, niebiański, wrzosowy, grafitowy)

Gdzie może ci się przydać butelka wielokrotnego użytku?
– w domu
– w szkole
– na uczelni
– w pracy
– na spacerze
– na treningu
– podczas aktywności
– podczas wyjazdów

Najlepsza butelka z filtrem? Znajdziesz ją na stronie polskiej marki Dafi sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Wejdź, wybierz model i kolor dla siebie, kup i korzystaj każdego dnia!