× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Informacje i porady>>Poważne przeciwwskazania wykluczają użycie fali uderzeniowej.
Informacje i porady

Poważne przeciwwskazania wykluczają użycie fali uderzeniowej.

Pomimo faktu, że dzisiaj współczesne techniki rehabilitacyjne cały czas się rozwijają, to musimy mieć świadomość, że niektóre rodzaje zabiegów są przeznaczone tylko i wyłącznie dla wybranych osób, które kwalifikują się to tego typu metod leczenia. Jak się okazuje, podobne działanie występuje w przypadku, gdy decydujemy się na wykorzystanie terapii z udziałem fal uderzeniowych, ponieważ nie wszyscy są w stanie skorzystać z takiej metody, zwłaszcza jeśli dana osoba ma określone choroby czy też inne schorzenia, które wykluczają możliwość zastosowania takiej terapii.

Brak możliwości użycia fali uderzeniowej.

 To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób osoby cierpiące na przewlekłą chorobę nowotworową czy też na inne podobne problemy mogą nie mieć okazji na skorzystanie ze wspomnianej metody leczenia. Podobnie wygląda sytuacja u osób, które mają problemy z krzepnięciem krwi, wówczas nie ma możliwości zastosowania tego typu zabiegu, zwłaszcza jeśli hemofilia występuje w bardziej zaawansowanej formie. To właśnie sprawia, że przed skorzystaniem z takiego zabiegu musimy, odbyć odpowiednią konsultację lekarską co pozwoli nam jednoznacznie stwierdzić czy jako pacjenci możemy skorzystać ze wspomnianej terapii. Trzeba przyznać, że dzisiaj może być to poważny problem, który należy jak najszybciej rozwiązać, dlatego też na stronie https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/przeciwskazania/ podano wszystkie przeciwwskazania, które wykluczają osobę z możliwości przeprowadzenia wspomnianego zabiegu. W takich sytuacjach do leczenia schorzenia wykorzystuje się zupełnie inne techniki rehabilitacyjne, które również charakteryzują się dużą skutecznością.