× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Informacje i porady>>Seks poza sypialnią – 7 kreatywnych pomysłów
dreszczyk emocji
Informacje i porady

Seks poza sypialnią – 7 kreatywnych pomysłów

Uprawianie seksu zawsze kojarzy się z sypialnią i łóżkiem. Dlaczego? Gdyż ludzie są bardzo wygodni i ograniczają się do jednego miejsca, a przecież seks można uprawiać praktycznie wszędzie. Nie możliwe? A jednak! Winda, samochód, łazienka, a nawet i biuro. Te miejsca dają wiele ekscytacji, a także poczucia, że jest to niewłaściwe, co sprawia większą ochotę na zrobienie czegoś szalonego. Czasami łamanie zasad jest bardzo podniecające, dlatego coraz częściej partnerzy decydują się na seks w ekstremalnych i niekonwencjonalnych warunkach.

Seks w samochodzie

Dreszczyk emocji związany z nowym miejscem jest tak ogarniający całe ciało, co daje wiele przyjemności i doznań dla każdego z partnerów. Jeśli samochód stoi na jakieś mało uczęszczanej polance to nie ma, aż tak wielkich emocji. Chociaż zawsze jest to alternatywa dla osób wstydliwych i nieśmiałych, którzy nie znają swojego ciała i ciała partnera czy partnerki.

A co jeśli auto stoi na parkingu w środku miasta i każdy może zauważyć stosunek? Jest to bardzo ciekawe doświadczenie, ale i uczucie. Uczucie strachu czy niepokoju, że ktoś może zauważyć co się wyrabia w samochodzie, ale i także wzrasta podniecenie. Coś zakazanego, zawsze jest chęć spróbowania.

Winda

Co do windy można mieć różne przekonania. Jedni lubią ekstremalne miejsca, gdzie znajduje się pełno ludzi. Z pewnością nie może być to widoczne dla innych pasażerów, gdyż może być to różnie odebrane, zazwyczaj z niesmakiem. Na pewno emocje są nie do okiełznania, przeważnie przy przeżywaniu orgazmu, gdyż nie można się poruszyć, ani wydać dźwięku rozkoszy. Jest to wyzwanie dla osób o silnej woli i nerwach.

Sex na plaży?

Czemu nie? W szczególności w lato. Słoneczko świeci, a to podnosi poziom endorfin. Najlepszą porą na dziki seks na plaży jest świt lub wieczór. Nie ma w tym czasie za wiele osób. A seks na świeżym powietrzu jest czymś ekscytującym i zdrowym co może wywoływać ciekawe skutki przy orgazmie.

A dla domatorów może seks w innym pomieszczeniu?

Kuchnia, korytarz, a nawet łazienka czy na stojąco w futrynach drzwi? Możliwości jest wiele. Poczynając od kuchni. To tam według kochanków jest jednym z najlepszych miejsc, w którym seks smakuje inaczej. Pomysłów jest co niemiara, począwszy od stołu, poprzez szafki, wyspę (jak ktoś ma), a skończywszy na podłodze. Można dodać kilku składników, aby było więcej pikanterii. Śmietana, owoce, a nawet seks przy gotowaniu czy pieczeniu ciasta może być nieziemski. No niestety później więcej sprzątania, ale to wliczone w koszty.

Łazienka

Co tu dużo pisać. Pieszczoty czy seks w czasie kąpieli może być dodatkiem do codziennych czynności. Nie ważne czy to wanna czy prysznic. Zawsze można znaleźć sposób na małe figle. A stymulacja wodą miejsc intymnych nie tylko wzbudza pożądanie, ale i daje przyjemność oraz poczucie odprężenia po dniu codziennym.

Korytarz

Ciekawa sprawa może być, gdyż seks można uprawiać na stojąco przy ścianie. Polecany dla tych, którzy nie mają za wiele czasu i spieszą się do spraw codziennych. Nie tylko przy ścianie, podłoga też może być wygodna. A może szafka w korytarzu do czegoś się przyda?

Seks w futrynach drzwi

To także może być świetnym doświadczeniem. Z pewnością trzeba bardziej się wygimnastykować, ale nie jest to trudna czynność. Partnerzy przede wszystkim muszą być zgrani i wiedzieć w jakiej pozycji się ułożyć.

Biuro?

To miejsce bardzo znane dla wszystkich, którzy pracują w korporacjach. Seks z szefem, albo innym członkiem załogi może dodać wiele emocji i pikanterii takiemu stosunkowi, ponieważ jest wielkie ryzyko nakrycia na igraszkach. Bardzo podniecający jest seks na biurku czy kanapie w pomieszczeniu.

Zazwyczaj jest to bardzo szybki numerek, aby nie zostać złapanym, no chyba, że zabawia się po godzinach. Każde miejsce jest dobre do figlów. Wystarczy pomysłowość i zgoda partnerów na ekstremalne wyczyny. Podane przykłady mogą być motywacją co do zmienienia miejsca swoich ekscesów erotycznych.

Dodanie jakiegoś miejsca od czasu do czasu przy stosunkach partnerskich, może poprawić libido, a także nie będzie wiać nudą. Więcej zaangażowania w związek z pewnością wyjdzie na dobre każdemu z partnerów.