× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Uroda>>Lato na paznokciach
manicure hybrydowy
Uroda

Lato na paznokciach

Półmetek lata już za nami, ale pogoda w końcu zaczęła dopisywać i to ostatni moment, żeby maksymalnie z niej skorzystać. Przed każdym wyjściem z domu skrupulatnie dobieramy stylizacje, które założymy – niezależnie, czy wychodzimy do pracy, na spotkanie ze znajomymi, czy letni spacer. Tak samo wygląda dobieranie stylizacji paznokci w mieście Warszawa, bo lato to pora roku, podczas której możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa! Zadbane paznokcie są kluczowym elementem każdego ubioru i stanowią jeden z najlepszych dodatków.

W kwestii stylizacji paznokci, Warszawa oferuje szeroką gamę możliwych do wykonania usług – przez manicure klasyczny, winylowy, japoński do manicure żelowego, tytanowego, na czele z liderem, jakim jest manicure hybrydowym. Nie można zapominać, że kwestia stylizacji paznokci w mieście Warszawa nie dotyczy tylko dłoni, bo szczególnie w sezonie letnim więcej uwagi poświęcamy także kondycji naszych stóp! Bezapelacyjnie jednak, ulubieńcem letniego sezonu 2020 w dziedzinie stylizacji paznokci zarówno dłoni jak i stóp pozostaje…

Manicure hybrydowy

Najczęściej wybierany rodzaj stylizacji paznokci w Warszawie. Powodów, które o tym decydują jest wiele. Przede wszystkim fakt szybkości jego wykonania, a także tego, że bezpośrednio po zabiegu nie trzeba czekać, aż kolor wyschnie – dla wielu kobiet właśnie ten czynnik jest decydujący przy wybieraniu rodzaju manicure.

Salony kosmetyczne i studia w mieście Warszawa oferują hybrydową stylizację paznokci, która utrzymuje się do 3 tygodni.

Wyższość hybryd w uchwyceniu lata na paznokciach

SZEROKA GAMA LETNICH KOLORÓW – kolorów, które pasują do wakacyjnej aury jest zdecydowanie więcej od tych, które wykonujemy w okresie jesienno-zimowym. Przede wszystkim neonowe odcienie lakierów, kolory słońca, czyli żółcie i pomarańcze, pastelowe odcienie różu, niebieskiego, fioletu, wyraziste kolory eukaliptusa, a nawet klasyczna biel. W lato wszystko wygląda dobrze, nawet jeżeli nie wyjeżdżasz nigdzie na wakacje i spędzasz większość czasu w biurze.

WZORKI – hybrydowa stylizacja paznokci wykonywana w mieście Warszawa to najodpowiedniejszy podkład dla wakacyjnego nail-artu. Dzięki błyskawicznemu utwardzeniu lakieru w lampie i z braku obawy przed uszkodzeniem doświadczona stylistka może namalować na paznokciach wszystko czego sobie zażyczymy – od geometrycznych po abstrakcyjne wzorki.

MANICURE FRENCH Z KOLOROWYMI KOŃCÓWKAMI – hit sezonu. Najbardziej klasyczny rodzaj stylizacji paznokci w mieście Warszawa, przełamany odrobiną szaleństwa jakim jest kolor – lub kilka kolorów na końcówkach. Zdecydujesz się na neonowy róż czy może wszystkie kolory tęczy?

Gdzie wykonać stylizację paznokci?

Stylizacja paznokci i Warszawa to dwa nierozerwalne pojęcia – usługa ta wykonywana jest w większości salonów kosmetycznych. Jednym z nich, w którym stylizacja paznokci wykonywana jest przez doświadczonych profesjonalistów z zachowaniem największej dbałości o szczegóły, a także oferującym bardzo szeroką gamę kolorystyczną jest Bodybar na Mokotowie. Dodatkowo, Bodybar zapewnia maksymalne standardy bezpieczeństwa i higieny, a także szereg innych usług. Nie zwlekaj dłużej i zaszalej!