× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Informacje i porady>>Maja Lesińska – historia Natural Flow
Historia Mai Lesińskiej - założycielki Natural Flow
Informacje i porady

Maja Lesińska – historia Natural Flow

Maja Lesińska, założycielka Natural Flow, to kobieta, która dwa lata temu porzuciła dotychczasowe, zabiegane i pełne stresu życie by odnaleźć i przekazywać innym swój wewnętrzny spokój. Rezygnując z ponad 10-letniego stażu pracy na stanowisku dyrektora handlowego, wiążącego się z codziennym stresem i ciągłym przebywaniem w ściśle określonej roli życiowej, odkryła drogę do poznania samej siebie i swoją nową misję.

Pasjonatka medycyny naturalnej

Mówi o sobie “pomagaczka” i bardzo chce przekazać innym swoją wiedzę i drzemiący w niej potencjał. Od zawsze jej pasją była praca z innymi ludźmi, niesienie im pomocy i kierowanie ku najlepszym rozwiązaniom. Ponad dwudziestoletnia kariera zawodowa Mai Lesińskiej to nieustanna praca z innym człowiekiem, która pozwoliła jej zauważyć, że obserwacja i uważne słuchanie mowy ciała daje więcej informacji niż wypowiadane przez nas słowa. I chociaż wierzy medycynie konwencjonalnej to jest świadoma tego, jak wielka moc drzemie w naturze i jak bardzo jest ona niedoceniana. Z tej wiedzy narodził się pomysł na założenie firmy natural-flow.pl, a wraz z nim ogromna potrzeba zgłębienia sposobów naturalnego radzenia sobie ze stresem i ciężkimi sytuacjami życiowymi. Rezultatem były długie godziny spędzone na nauce wsłuchiwania się w przepływy oraz rozpoznawania zastojów i miejsc kumulacji stresów, traum i negatywnych emocji. To właśnie one, zdaniem Mai Lesińskiej, tkwią głęboko w nas by w pewnym momencie wybuchnąć jak ogromny wulkan.

Doświadczenie zdobyte podczas kursów i szkoleń

Maja Lesińska ukończyła szereg kursów i szkoleń pozwalających jej na osiągnięcie mistrzowskiego poznania ludzkiego organizmu i upoważniające ją do prowadzenia terapii, zarówno dla ciała jak i umysłu. Wśród bogatego doświadczenia, jakie zdobyła przez ostatnie lata należy wymienić kursy i szkolenia Shiatsu, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, Access Bars®, Jogi Twarzy wg. Daniell Collins oraz pracę z takimi osobami jak Petr Pałagin, Francoise Rambaud czy Arvic Beghramian ze Szkoły Szamanizmu. Dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy może dzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami jako facilitator Access Bars®. Prowadzone przez Maję Lesińską szkolenia indywidualne oraz grupowe, o których więcej można przeczytać tutaj https://natural-flow.pl/akademia/, upoważniają do zdobycia międzynarodowego certyfikatu umożliwiającego pracę z innymi, jako terapeuta czaszkowo – krzyżowy.

Kurs terapii czaszkowo-krzyżowej w Natural Flow

Szkolenie z poznawania ciała i umysłu – kurs Access Bars

Warsztaty prowadzone przez Maję Lesińską to nauka miłości i nowego spojrzenia na świat. Otwarcie się na całkiem nowe postrzeganie życia i skupienie na rzeczach na prawdę ważnych. Access Bars®, który jest ich częścią, to innowacyjny i energetyczny zabieg oddziaływujący zarówno na ciało ja i zmysły. Polega on na delikatnym uciskaniu 32 punktów znajdujących się na głowie, a które kumulują cały nasz stres, strach, żal, złe emocje i powody frustracji oraz depresji. Access Bars® to nauka radzenia sobie z przeciwnościami losu, oraz umiejętność spojrzenia w głąb siebie, by odnaleźć rozwiązanie każdego trapiącego nas problemu. Szkolenia Mai Lesińsiej umożliwiają poznanie tajników tego niezwykłego zabiegu energetycznego, który pozwoli na niesienie pomocy nie tylko sobie, ale i bliskim.