× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Uroda>>TOP 3 najlepszych zabiegów kosmetycznych
zabiegi kosmetyczne
Uroda

TOP 3 najlepszych zabiegów kosmetycznych

Zabiegi kosmetyczne zarówno na twarz, jak i ciało są coraz popularniejsze. Trudno się temu dziwić. Wykazują niezwykłą skuteczność, a uzyskiwane za ich sprawą efekty są często niemożliwe do osiągnięcia w zaciszu własnego domu. Dodatkowo ich rezultaty są długotrwałe. Na które zabiegi warto obecnie zwrócić uwagę? Przedstawiamy nasze typy!

Kriolipoliza, czyli hit wśród zabiegów

Do niezwykle efektownych zabiegów niewątpliwe zalicza się kriolipoliza. Dlaczego? Pozwala na skuteczne zwalczenie tkanki tłuszczowej z pośladków, bioder, pleców, ramion, a także talii czy podbródka. W ten sposób umożliwia modelowanie sylwetki oraz usuwanie lokalnych otłuszczeń. To doskonała alternatywa dla chirurgicznego odsysania tłuszczu, które uznaje się za bardzo inwazyjne działanie. Kriolipoliza jest za to nieinwazyjna i bezbolesna. Polega na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej poprzez kontrolowane chłodzenie, wpływające na komórki tłuszczowe gromadzące się pod skórą. Uznaje się ją za dobry wybór zwłaszcza w przypadkach tkanki tłuszczowej, z którą trudno poradzić sobie poprzez ćwiczenia i dietę. Aby dała optymalne rezultaty, zaleca się wykonać serię zabiegów na tym samym obszarze co 6 tygodni. Pierwsze efekty widać już po 12 tygodniach.

Depilacja laserowa dla miłośniczek idealnie gładkiej skóry

Walka z niechcianym owłosieniem na ciele i twarzy za pomocą tradycyjnych metod bywa męcząca i nieefektywna. Zwykle już po kilku dniach, maksymalnie tygodniach, wraca się do punktu wyjścia. Rozwiązaniem tego problemu okazuje się depilacja laserowa. Wystarczy kilka wizyt w odpowiednich odstępach, aby pozbyć się owłosienia na wiele lat. To niezwykła oszczędność czasu oraz energii. Zabieg ten uwielbiamy za trwałość, skuteczność i bezpieczeństwo. Nie boli ani nie trwa bardzo długo. Na pewno docenią go wszystkie kobiety z ciemnymi włoskami, a także te zmagające się z podrażnieniami po goleniu czy wrastającymi włoskami. 

Jeśli chodzi o zabieg taki jak depilacja Ostrów Wielkopolski i salon Shape of U – Studio Kosmetologii Estetycznej wykonuje terapię depilacji laserowej, pracując z wykorzystaniem dwóch laserów – Primelase i Motus Ay. To umożliwia dokładne wykonanie depilacji u osób z różnymi odcieniami skóry i włosa.

Lifting skóry twarzy i ciała HIFU

To z kolei zabieg, który okazuje się odpowiedzią na kłopoty z wiotką skóry twarzy i ciała. Zwiększa on jej napięcie, a przy tym pobudza organizm do naturalnych procesów regeneracyjnych oraz przebudowy tkanek. Przeprowadza się go w celu konturowania twarzy, redukcji podwójnego podbródka, podniesienia policzków i brwi, a także, aby usunąć zmarszczki wokół ust, oczu, na szyi i czole. Lifting HIFU poprawia również stan skóry szyi oraz dekoltu. To bezbolesna, bezpieczna procedura, która może zastąpić ryzykowne ingerencje chirurgiczne.

Wszystkie z opisanych wyżej zabiegów można wykonać we wspomnianym Studio Kosmetologii Estetycznej Shape of U. To miejsce, w którym profesjonalizm oraz doskonała atmosfera zawsze znajdują się na pierwszym miejscu!