× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Home>>Uroda>>Depilacja laserowa. Wygoda i trwałość.
depilacja laserowa
Uroda

Depilacja laserowa. Wygoda i trwałość.

Męczy Cię ciągłe, tradycyjne golenie maszynką? Twoja skóra jest zaczerwieniona lub masz problem z wrastającymi włoskami? To już nie musi być problemem! Depilacja laserowa we Wrocławiu to idealne rozwiązanie na piękną i gładką skórę, przy czym zyskujesz trwały efekt i oszczędzasz czas!

Depilacja laserowa we Wrocławiu – szczegóły zabiegu

Depilacja laserowa we Wrocławiu to zabieg polegający na przepaleniu włosów, uszkadzając je u podstawy, co pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia w niechcianych miejscach! Salon depilacji laserowej we Wrocławiu oferuje usługę wykonaną najszybszym medycznym laserem MedioStar Next PRO, który dzięki najnowszej niemieckiej technologii umożliwia osiągnięcie zadowalających rezultatów już po 4 zabiegach! Niezwykle cenioną cechą depilacji laserowej we Wrocławiu jest również jej bezbolesność oraz niezwykła skuteczność – dzięki nowoczesnej metodzie można uzyskać lepszy efekt w krótszym czasie! Nie można pominąć faktu, że efekt depilacji laserowej we Wrocławiu utrzymuje się do 7 lat – jednorazowa inwestycja zapewni Ci wygodę przez tak długi czas!

Przed zabiegiem depilacji laserowej we Wrocławiu – co robić, czego nie robić? 

Jeśli zarezerwowałaś wizytę na depilację laserową we Wrocławiu, warto zapoznać się z zaleceniami. Przed zabiegiem nie powinno się używać kremów i samoopalaczy ani wyrywać włosów, natomiast już miesiąc przed wizytą nie należy opalać skóry.

W dniu wizyty zalecane jest dokładne zgolenie okolicy poddawanej depilacji.

Przed wykupieniem depilacji laserowej we Wrocławiu rekomendowane jest również zapoznanie się z przeciwskazaniami do zabiegu, do których należą m.in. choroby serca, choroby skóry, antybiotykoterapia czy ciąża.

Zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu – oferta upiększająca

Oprócz laserowego usuwania owłosienia, na stronie depilacja-laserowa.info znajdziemy szeroką ofertą zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu. Gabinet kosmetyczny proponuje zabiegi na twarz, zabiegi kosmetyczne i medyczne. W ofercie znajdziemy m.in.:

  • Leczenie grzybicy paznokci – tradycyjne metody leczenia grzybicy są nie zawsze skuteczne, a w dodatku długotrwałe. Dzięki laserowym zabiegom można szybko i efektywnie pozbyć się grzybicy – ostateczny efekt można osiągnąć już po 3 zabiegu!
  • Leczenie rumienia – rumień na twarzy przysparza Ci wiele problemów? Idealnym rozwiązaniem na zaczerwienienie twarzy jest zabieg laserowego leczenia, który pozwoli uzyskać jednolity koloryt skóry. Połączenie wtłoczonej witaminy w ampułce i działania lasera wyciszy skórę twarzy i uszczelni naczynia krwionośne.
  • Sonoforeza – to metoda polegająca na wtłoczeniu substancji odżywczych w głąb skóry. Preparat jest dobierany w zależności od indywidualnych potrzeb, a następnie dostarczany pod skórę przy użyciu ultradźwięków.
  • Leczenie trądziku – laserowe leczenie trądziku pozwala na pozbycie się problematycznych bakterii poprzez ich podgrzanie. We wrocławskim gabinecie kosmetycznym ta metoda połączona jest z nałożeniem maski z aktywnym węglem, która dodatkowo doskonale oczyści cerę.
  • Fotoodmładzanie – fotoodmładzanie to zabieg mający na celu spłycenie powstałych zmarszczek i poprawy wyglądu skóry. Poprzez pobudzenie odbudowy włókien kolagenowych nasza skóra zyska elastyczność, stanie się bardziej napięta i rozświetlona. Jeśli marzysz o wyrównaniu kolorytu cery i redukcji zmarszczek, fotoodmładzanie to opcja dla Ciebie!

Zarezerwuj wizytę w salonie depilacji laserowej we Wrocławiu już dziś! Specjalistyczna kadra profesjonalnie zajmie się Tobą podczas laserowej depilacji, fotoodmładzania i wielu innych oferowanych zabiegów. Wejdź na stronę depilacja-laserowa.info i sprawdź szczegóły oferty!